Şaşırtıcı Tatlar

Dünya mutfağının mükemmel lezzetleri, Woow Lounge Cafe de sunuluyor. İstanbul’un en gözde mekânları arasında olan Woow Lounge Cafe misafirlerini hem lezzetli yemekler, hem de sade, rahat ve şık ortamyla mükemmel hissettiriyor.

Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul’un seçkin buluşma noktası olan Woow Lounge Cafe, akşam yemeklerinin yanı sıra açık havada yemek servisi merkezi mekanında yer seçimi ve dünyalarının tercihi bir mekân olma süreci devam ediyor. Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği ve akşam yemeği onların yanı sıra lounge alanı ile de keyifli sohbetlere rahat bir ortam.

Dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bileşimi Woow Lounge’da her damak zevkine uygun pek çok benzersiz lezzeti bir arada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ekiple Tanış

Woow Lounge Cafe ekibinde size yardımcı olacak kişiler hakkında ön bilgilendirme.

Woow Müdür

İşletme Müdürü

Uzun yıllarını restoran sektöründe geçirmiş olmasıyla birlikte tek hedefi müşterilerini Woow Lounge Cafe’den memnun bırakmaktır.

Woow Chef

Woow Lounge Chef

Muhteşem bir insan bulunmaz bir Şef. Şaşırtıcı lezzetlerimizin mimarisi olan Prof Şef tüm damak tadına hitap eden ürünler konusunda oldukça profesyonel.

Woow Supervisor

Şef Garson

Lezzetlerimiz hakkındaki tecrübesiyle değerli müşterilerimizin damak lezzetine uygun tatlar hakkında bilgi alabileceğiniz özel kişi.

Woow Lounge Cafe de sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirip şaşırtıcı tatlarımızı denemek için hızlı rezervasyon yaptırarak kendinize özel yer ayırtabilirsiniz.